Для росіян автомобілі стануть розкішшю вже за кілька місяців

Економічні санкції західних країн проти рф виявилися досить дієвими і російський ринок автомобілів досить яскравий доказ цього. Через вихід більшості західних брендів з авторинку рф, тут сформувався серйозний дефіцит автомобілів.

Зменшення кількості автомобілів спровокувало різкий стрибок цін на ті авто, що залишилися на ринку. Наприклад, LADA Granta подорожчала за лютий більш ніж у два рази. Kia Rio зросла в ціні на 400 тисяч рублів, а ось Renault Duster взагалі подорожчав відразу на 1 млн рублів.

Таким чином, нові автомобілі для більшості жителів рф стали просто не по кишені. В результаті березень 2022 став одним з найгірших місяців для автомобільного ринку росії за останні 15 років. Експерти вже зараз прогнозують, що російський авторинок просяде щонайменше на 70%.

Наразі автодилери та імпортери авто в рф розраховують стабілізувати ситуацію за рахунок так званого паралельного імпорту. Тобто автомобілі будуть ввозити в обхід через треті країни без повідомлення заводу виробника. Таким шляхом на російський ринок планують завозити Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Lexus, Infiniti, Toyota, Volkswagen, Skoda, BMW, Renault, Audi, Nissan та інші марки. Чи буде на такі дії росіян реакція із боку заходу поки що передбачити неможливо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net