DeLorean показав корму нового купе у черговому тизері

Електрокар отримає жалюзі на задньому вікні – на кшталт машини з вісімдесятих.

Американська DeLorean Motor Company продовжує підігрівати інтерес до духовного спадкоємця купе DMC-12, прем’єра якого відбудеться цього серпня на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч. Початківець автовиробник, який має права на спадщину Джона Делореана, опублікував черговий тизер.

Акцент, як і раніше, робиться на кормі, але якщо минулого разу нас подразнили статичним фрагментарним зображенням задньої частини, то тепер показали машину в тому ж ракурсі цілком і на відео. Щоправда, ролик свідомо затемнили.

Тим не менш, можна розглянути фірмові жалюзі на задньому вікні, світлодіодну смугу ліхтарів і світловий напис DeLorean, що розташувався під нею. При цьому ми вже знаємо, що задня світлотехніка буде трирядною – це таке ж посилання на дизайн оригінальної моделі роботи Джорджетто Джуджаро, як двері типу «крила чайки» або сріблястий відтінок, що натякає на нефарбований кузов з нержавіючої сталі.

У соцмережах новинку просувають із тегом #DeloreanEVolved, але незрозуміло – чи є це її фінальною назвою або лише вказує на електричну сутність: DMC ще на початку минулого року оголосила про відмову від V6 на користь батарейної силової установки. За непідтвердженою інформацією, перший за чотири десятиліття новий «Делореан» збудовано на платформі британської інженерної фірми Williams, яка співпрацює з авторами дизайну – студією Italdesign – якраз у цій сфері.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com