Cybertruck Tesla отримає камеру, вбудовану в передній бампер

Ілон Маск (Elon Musk) при побудові систем активної допомоги водієві робить упор на можливості машинного зору, тому електромобілі Tesla з усіх боків оснащені відеокамерами. У пікапа Cybertruck, який вийде на ринок в наступному році, камера встановлена ​​навіть в нижній частині переднього бампера.

Зазвичай системи машинного зору, що застосовуються в автомобілях, спираються на дані, одержувані з встановленої під лобовим склом фронтальної камери. В інших електромобілях Tesla ця частина лобового скла навіть оснащена підігрівом, щоб в умовах сніжної зими машина не «осліпла». Як зазначає Electrek, очевидцям при знайомстві із зовнішністю прототипу Cybertruck, виставленого в ці дні в Нью-Йорку, вдалося розгледіти камеру в нижній частині переднього бампера.

Про призначення даної камери здогадатися не так важко. Подібні рішення використовують багато виробників позашляхової техніки, навіть якщо їх машини не оснащені просунутою автоматикою. Зазвичай встановлена ​​в фальшрадіаторній решітці камера дозволяє на бездоріжжі контролювати ситуацію в безпосередній близькості від переднього краю автомобіля. Деякі системи навіть екстраполюють картинку з передньої камери, «підкладаючи» її під днище автомобіля – при проїзді небезпечних нерівностей сама по собі така візуальна допомога дуже корисна. По всій видимості, пікап Tesla Cybertruck буде оснащуватися подібною системою. Кут в’їзду в 35 градусів, кут з’їзду у 28 градусів, дорожній просвіт в 400 мм і регульована пневматична підвіска у своєму розпорядженні до експериментів на бездоріжжі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co