Citroen довипустить партію My Ami Buggy. Попит на дану модель перевершив очікування автовиробника

У 2021 році французька марка представила прототип позашляхового електромобіля My Ami – версію Buggy з дизайном в дусі професійних позашляховиків. Фанати Citroen оцінили ідею, і компанія вирішила зробити незвичайний квадрицикл серійним. Новий Citroen My Ami Buggy випустили обмеженим тиражем у півсотні екземплярів, усі з яких були доступні виключно онлайн. Партію миттєво розпродали і 2023 року компанія зробить додаткові електромобілі для тих, кому не вистачило.

Оснащений 8-сильним електромотором та батареєю на 5,5 кіловат-годину електромобіль проїжджає до 75 кілометрів без підзарядки з максимальною швидкістю 42 кілометри на годину. І робить це з максимальним стилем, оскільки машина має трубчастий каркас замість дверей, зсувний дах з тканини, чорні акценти на кузові і яскравий декор салону в поєднанні з золотистими 14-дюймовими колесами залишилися.

Перші 50 екземплярів знайшли своїх власників за 17 хвилин та 28 секунд, а найшвидший покупець оформив замовлення лише за 2 хвилини 53 секунди. У серпні клієнти почали отримувати свої Citroen My Ami Buggy і до кінця 2022 року всі електромобілі набули своїх власників. 2023 року на ринок вийде ще тисяча баггі, які зможуть купити всі охочі вже у форматі живої черги.

При цьому Citroen пообіцяв, що власники перших 50 екземплярів My Ami Buggy не позбудуться статусу власника ексклюзивних моделей, оскільки нові електромобілі відрізнятимуться оформленням. Детальної інформації про довипущені Citroen My Ami Buggy поки немає. Детальні дані про нові електромобілі та про те, що ж будуть представляти їх ексклюзивні «кілька несподіваних особливостей», обіцяють розкрити на початку наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co