Через незвичайне кермо продажі оновленої Tesla Model 3 можуть заборонити

Компанія Tesla може зіткнутися із забороною на продаж оновленою версією ліфтбека Model S в США.

У Tesla можуть виникнути проблеми з запуском на ринок оновленого електрокара Model 3. Про це повідомляє Motor1. За даними видання, в усьому винне незвичайне рульове колесо ліфтбека, яке більше нагадує штурвал літака. Видання вже звернулося з відповідним питанням в Національне управління безпекою руху на трасах США (NHTSA). Однак у відомстві заявили, що поки остаточного рішення щодо допуску цієї моделі на ринок не прийняли.

«В даний час NHTSA не може точно відповісти, чи відповідає рульове колесо Федеральним стандартам безпеки транспортних засобів. Ми звернемося до автовиробника за додатковою інформацією», – заявили у відомстві.

Motor1 припустив, що інженери Tesla, швидше за все, передбачили всі питання, які могли б виникнути до електрокара з боку профільних відомств. Тому компанія найближчим часом зможе залагодити всі питання з профільними відомствами. За іншою версією, незвичайний штурвал існує тільки на віртуальному прототипі машини, а серійні версії Model 3 оснастять традиційним рульовим колесом.

Крім штурвала оновлений електрокар отримав 17-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2200×1300. Завдяки потужному бортовому комп’ютеру на екрані можна пограти в більшість сучасних ігор. На фотографіях, наприклад, демонструється гра The Witcher 3. За словами Маска, при бажанні клієнти зможуть пограти на новому дисплеї навіть в Cyberpunk 2077.

Tesla Model S отримала нову модифікацію Plaid з трьома електромоторами і системою повного приводу. Сумарна потужність машини — більше ніж 1034 кінських сил. Такий автомобіль може розганятися до сотні менш ніж за 2 секунди. Запас ходу у машини – 628 кілометрів. Максимальна швидкість становить 322 км на годину.

Також інженери підготували версію Plaid+. Її потужність становить близько 1100 кінських сил. Запас ходу – 837 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com