Canoo почала приймати замовлення на електричні пікап, фургон і мікроавтобус

Каліфорнійський стартап з виробництва електромобілів Canoo оголосив вартість електричного мікроавтобуса, концепт якого був показаний в 2019 році. Вартість базової версії мікроавтобуса складе $34750, в той час, як ціна найбільш просунутої моделі без урахування додаткового обладнання буде дорівнює $49950.

Електричний мікроавтобус вже доступний для резервування з внесенням депозиту в розмірі $100. Також можна забронювати пікап на електричному приводі, який був представлений в березні, і електричний фургон для доставки, анонсований в кінці минулого року.

Ціна на електричний пікап не повідомляється, а вартість базової версії фургона для доставки становитиме $33000. Передбачається, що випуск фургона Canoo почнеться в 2022 році, а виробництво двох інших електромобілів стартує не раніше 2023 року.

Всі три електромобілі побудовані на одній і тій же модульній технологічній платформі, яку Canoo розробляє протягом декількох років. Версія фургона з найбільш потужною акумуляторною батареєю ємністю 80 кВт·год має запас ходу близько 250 миль (402 км). Canoo планує випускати електричний фургон в чотирьох різних комплектаціях, включаючи «пригодницьку» версію з великим кліренсом і «більш потужним профілем». Canoo повідомила, що вибере контрактного виробника для збірки фургона, але поки офіційно не оголосила, хто виступить в ролі її партнера.

Спочатку стартап планував пропонувати електричний фургон тільки по підписці, але за останній рік багато що змінилося. Стартап вийшов через SPAC-злиття на фондову біржу Nasdaq, в результаті чого було залучено близько $600 млн. Також відбулися зміни в керівництві Canoo – його гендиректором став Тоні Акила (Tony Aquila).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com