Бюджетний позашляховик, який планують виготовляти в Україні, показали у новому вигляді

Недорогий японський позашляховик Isuzu D-Max, який є конкурентом Ford Ranger, Mitsubishi L200 та Toyota Hilux, хочуть виробляти в Україні з 2024 року. Цей пікап показали у новому вигляді з цікавим оснащенням.

Деталі стали відомі Carscoops. Компанія ARB з Австралії виконала незвичайне доопрацювання пікапа Isuzu D-Max. Автомобіль підготували для активного відпочинку з відносним комфортом у дикій природі.

Фактично японський позашляховик перетворили на своєрідний будинок на колесах. Розкладний бокс у багажнику приховує двоспальний намет. В оснащенні з’явилася компактна кухня з раковиною, холодильником та газовою плитою.

Для бездоріжжя з’явилися спеціальні покришки та збільшений дорожній просвіт. Раніше стало відомо, що в Україні планують розпочати складання моделі Isuzu D-Max на потужностях автобусного заводу “Ataman” у Черкасах. Щоправда, ступінь локалізації виробництва японського позашляховика поки що невідома.

Про ймовірну статистику виробництва пікапів Isuzu D-Max інформації теж поки немає. Але цей автомобіль вже представлений на українському ринку з різними модифікаціями та двигунами потужністю від 150 до 190 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело MMR