BMW вироблятиме акумуляторні батареї Solid Power за розширеною угодою

Solid Power Inc заявила в середу, що запропонує BMW деякі права на інтелектуальну власність, пов’язані з її твердотілими батареями, і дозволить виробництво акумуляторних елементів на підприємствах автовиробника Німеччина.

Компанія Solid Power із Колорадо надасть BMW ліцензію на розробку та виробництво акумуляторних елементів. За це баварська марка заплатить компанії 20 мільйонів доларів до червня 2024 року за дотримання певних умов.

У рамках угоди Solid Power збереже у себе права інтелектуальної власності, пов’язані з електролітом, який вона поставить BMW, як тільки виробничі лінії автовиробника будуть запущені.

BMW, інвестор Solid Power, вже має договір на отримання готових акумуляторних елементів.

Solid Power, яка стала публічною у грудні минулого року, входить до групи компаній, які намагаються створити батареї нового покоління для електромобілів, прагнучи вирішити деякі проблеми, пов’язані з літій-іонними батареями, які використовуються в даний час.

Твердотільні батареї використовують твердий електроліт у порівнянні з рідким у літій-іонних батареях і мають менший ризик займання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co