BMW випустить твердотілий акумулятор для електромобілів до 2025 року

Крім розробки нового типу батарей BMW також вивчає можливість вторинної переробки акумуляторів для електромобілів.

Німецький автогігант BMW озвучив свої плани щодо нового типу акумуляторів для електромобілів. Мова йде про твердотілі елементи живлення.

BMW заявляє, що до кінця десятиліття розробить технологію твердотілих акумуляторів, яка підходить для використання в серійних автомобілях. А перший демонстраційний електромобіль з новим типом батарей буде представлений до 2025 року. Деякі експерти вважають, що твердотілі акумулятори дозволять зробити електромобілі доступнішими для масового ринку. Нова технологія дозволить підвищити щільність енергії в порівнянні з нинішніми літій-іонними акумуляторами на 50%. Іншими словами, ємність твердотілих акумуляторів буде в півтора раза більшою при збереженні колишніх розмірів. Це означає, що запас ходу електромобілів збільшиться, що зробить їх більш привабливими для далеких подорожей.

«Самим екологічно чистим електромобілем у світі буде BMW – від початку виробництва і до утилізації після використання. Ми розробляємо акумуляторну батарею майбутнього: вона буде потужною, безпечною і придатною для вторинної переробки. Все це буде створено в рамках європейського ланцюжка постачання», – заявив член правління BMW Франк Вебер (Frank Weber).

У BMW сподіваються, що її дослідження і розробки в цій галузі дозволять знизити витрати на випуск електромобілів до рівня автомобілів з сучасними ДВЗ, виробництво яких коштує значно дешевше, оскільки ринок електрокарів все ще перебуває в зародковому стані. Компанія хоче збільшити питому енергію акумуляторів і водночас скоротити собівартість електричних машин.

До речі, раніше BMW пообіцяла до 2023 року випустити дюжину нових повністю електричних автомобілів. В кінці цього року до лінійки електрокарів німецького бренду приєднається седан BMW i4 разом з iX. Також компанія готує до виходу електричні версії BMW 5-й і 7-й серії, а також наступника Mini Countryman.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...