BMW розпочав виробництво паливних елементів для водневого iX5

Якщо вірити чуткам, то над водневими моделями німці працюють разом із Toyota.

Компанія BMW оголосила початок випуску паливних елементів у Мюнхені. На церемонії відкриття виробництва були присутні Олівер Ципсе, голова правління BMW, та Франк Вебер, член правління, відповідальний за розвиток марки.

Першим водневу силову установку приміряє на собі кросовер iX5 Hydrogenгг, представлений минулого року. Його дрібносерійне виробництво стартує наприкінці цього року.

Як універсальне джерело енергії, водень відіграє ключову роль на шляху до кліматичної нейтральності. Крім того, його значення суттєво зросте у сфері персональної мобільності. Ми вважаємо, що автомобілі на водневому паливі ідеально технологічно підходять для того, щоб стати в один ряд із батарейними автомобілями та доповнити картину електричної мобільності».

У своєму релізі компанія BMW повідомила деякі подробиці про процес виробництва. Німецька марка одержує окремі паливні елементи від Toyota. Дві компанії вже давно працюють разом над серійним виробництвом нових автомобілів на водні. Паливні елементи BMW виробляються у два етапи. Спершу з окремих паливних елементів Toyota збирається блок паливних елементів. Потім встановлюються решта компонентів.

Що стосується позашляховика iX5 Hydrogen, то автовиробник поки не повідомляє докладних технічних характеристик, хоча на концепті силова установка розвивала 170 кінських сил. Запас ходу поки що залишається загадкою, але ми знаємо, що він, ймовірно, буде оснащений двома шестикілограмовими водневими баками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co