BMW продемонструвала новий електричний седан i4

Баварський автовиробник вносить останні штрихи в прийдешній електроседан BMWi4 – першу повністю електричну модель Gran Coupe. Новинка повинна бути настільки разючою, що зможе поборотися з культовою Tesla Model 3.

Компанія BMW зараз зосереджена на завершенні тестування динаміки руху i4, чому свідчать останні фотографії з випробувального треку. Німецькі розробники гарантують, що передача потужності електричної трансмісії поєднується з філігранною контрольованою керованістю в будь-якій ситуації та збалансованим комфортом їзди.

“BMW i4 дає відчуття легкості та маневровості, але водночас солідного та авторитетного авто. Володіючи чудовою шляховою надійністю й високою стійкістю на поворотах. Здається, що новий електрокар BMW i4 буквально чіпляється за дорогу. При цьому всі електрокари здатні швидко розганятися по прямій. Але для нас у BMW цього недостатньо”, – заявив голова проєкту Девід Альфредо Ферруфіно Камачо.

Вже відомо, що коли BMW i4 з’явиться на ринку, він буде пропонувати максимальну потужність до 523 кінських сил через трансмісію eDrive п’ятої генерації. Топова версія BMW i4 буде мати розгін до 100 км/год приблизно за 4 секунди. Новинка матиме акумулятором на 80 кВт-год, сумісним зі швидким зарядним пристроєм постійного струму на 150 кВт.

BMW також повідомляє, що в новій моделі i4 використовується інноваційна технологія демпфірування для конкретної моделі. Вона зменшує похилі руху кузова при рушанні з місця. Зазначається, що система обмеження пробуксовування коліс ARB, яка пов’язана з приводом, розроблена власними силами.

Крім дивовижного управління, новий електроседан також обіцяє запропонувати “золотий” баланс між спортивним характером водіння та комфортною їздою. Команда розробників BMW працює над зменшенням вібрацій кузова на поворотах та через нерівності дороги. Налаштовування системи підвіски та демпфірування виведене на новий рівень.

Новий BMW i4 буде офіційно презентовано в найближчі кілька місяців. Продажі електрокару почнуться вже у 2022 році. Представники баварської компанії обіцяють, що запас ходу моделі буде складатиме до 600 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело shropshirestar.com