BMW почне отримувати тягові акумулятори Samsung SDI із підприємства в Угорщині

Минулої суботи віце-президент і формальний глава Samsung Electronics Лі Дже Ен (Lee Jae-yong) повернувся з тижневої поїздки до Європи, де відвідав кілька країн і провів серію переговорів із діловими партнерами. Вважають, що BMW почне активніше використовувати тягові батареї Samsung SDI після того, як обидві компанії розгорнуть виробництво в Угорщині.

По суті, Samsung SDI вже має підприємство з випуску тягових батарей в Угорщині, воно для компанії є найбільшим на території Європи. Постачальник матеріалів для виготовлення катодів, компанія EcoPro BM, також зводить підприємство в Угорщині, яке буде видалено на 200 км від нового підприємства BMW, де до 2025 року буде налагоджено випуск до 150 тисяч електромобілів на рік. EcoPro BM зможе постачати зі свого підприємства в Угорщині до 108 тисяч тонн матеріалів виробництва акумуляторних катодів для тягових батарей Samsung SDI.

Наразі BMW використовує у своїх електромобілях призматичні акумулятори, але збирається в рамках нової платформи, яка буде представлена ​​до 2025 року, перейти на використання циліндричних акумуляторних осередків. Samsung SDI здатна випускати обидва типи акумуляторів, тому є всі підстави вважати, що співпраця корейської компанії з BMW лише розширюватиметься.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com