BMW підготувалася до головних перегонів на витривалість

Новий гоночний BMW M Hybrid V8 привезли до Північної Америки, де в січні наступного року відбудеться його дебют в автоспорті. З цієї нагоди автомобіль для гонок на витривалість отримав фінальний варіант гоночної лівреї з масивними логотипами M і трьома знаменитими кольорами.

BMW Motorsport GmbH була заснована 1 травня 1972 року. Протягом усього цього року дорожні автомобілі підрозділу отримуватимуть ювілейний логотип на честь півстолітнього спортивного відділення.

Супергібрид був представлений на розкішному заході у Лос-Анджелесі у музеї Петерсена. На ньому встановлена ​​одна з найбільших решіток радіатора, які ми коли-небудь бачили. M Hybrid V8 оснащується новим двигуном P66/3. По суті, це розвиток 4-літрового атмосферника P66/1, який використовувався на M4 DTM у сезонах 2017 та 2018 років. P66/3 отримав пару турбокомпресорів, і видає 640 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Варто відзначити, що гібридна складова та шасі на всіх машинах чемпіонату універсальні. Автоконцерни постачають лише бензинові мотори.

Одночасно з живим дебютом машини компанія оголосила про гонщиків, які виступатимуть на M Hybrid V8. У 2023 році в класі GTP чемпіонату IMSA WeatherTech SportsCar Championship двома гібридними машинами управлятимуть пілоти BMW M works Коннор де Філіппі, Філіп Енг, Аугусто Фарфус та Нік Йеллолі. Крім того, ще одним пілотом, який візьме участь у «24 годинах Дайтон», стане гонщик IndyCar Колтон Херта. Перша гонка відбудеться вже у січні.

Нагадаємо, M Hybrid V8 стане наступником легендарного BMW V12 LMR, який з’явився 1998 року. Автомобіль брав участь у змаганнях до 2000 року, і на його рахунку єдина в історії бренду перемога в гонках «24 години Ле-Мана».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com