BMW iX1 показали на нових шпигунських фото

У міру наближення повноцінного дебюту прототипи електричного позашляховика BMW iX1 поступово втрачають камуфляж. На останніх фотографіях машини можна побачити деякі деталі екстер’єру, які отримає серійна модель.

Строго говорячи, виглядає iX1 цілком традиційно. Зважаючи на все, в електромобілі використовується стилістика більшого iX3. Корма при цьому зберігає дуже щільний камуфляж, на відміну від передньої частини, тому зробити якісь висновки щодо задньої частини неможливо.

Інтер’єр автомобіля дуже нагадує BMW 2-Series Active Tourer. Великий рідкокристалічний дисплей поділений на дві секції: на панель приладів і мультимедіа-систему. Поки що BMW не розкриває інформацію про силову установку. Імовірно, автомобіль запропонують з одним або двома електродвигунами.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилися фотографії гібридного кросовера XM. У компанії вирішили не надто камуфлювати автомобіль, що дозволило побачити частину екстер’єру. Як можна помітити, бампер виглядає помітно менш незграбним, ніж на показаному недавно Concept XM. Однак радикальних відмінностей не передбачається, оскільки баварці вже підтвердили 90-відсоткову схожість серійної версії з концептуальним кросовером.

Згідно з чутками, які ходять в мережі, BMW може запропонувати XM у трьох версіях різної потужності, причому найпродуктивніший гібридний варіант повністю відповідатиме показникам Concept XM, в основі гібридної силової установки якого 4,4-літровий турбований V8, зістикований з електродвигуном. Сумарна віддача – 750 к. с. та 1000 Нм моменту. На чистій електротязі “Ікс-Ем” здатний проїхати близько 80 кілометрів (за методикою WLTP). Тим самим, кросовер виявиться найпотужнішим автомобілем в історії бренду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com