BMW i5 потрапив до об’єктивів фотошпигунів

BMW випустить електричну версію наступного покоління 5 Series, яка, як очікується, називатиметься i5 і дебютує на ринку в 2023 році. Новинка нещодавно була помічена нашими шпигунами, які не лише зняли закамуфльований кузов, а й уперше зазирнули усередину.

Саме цей прототип виглядає максимально наближеним до серійного виробництва, на що натякає фактично фінальна передня оптика та майже готовий салон. Причому передні фари нагадують такі у старого 5 Series E60. Задні ліхтарі поки що тимчасові, а спеціальні наклейки Electric Test Vehicle спереду і ззаду не залишають у нас сумнівів, що перед нами електрокар.

А ось з інтер’єром вийшла проблема. Фотошпигунам хоч і вдалося його сфотографувати, проте більша частина передньої панелі прихована. Навіть рульове колесо, підозріло схоже на «бублик» від BMW iX , позбавлене емблеми баварської марки.

Екран мультимедійної системи, розташований по центру, має досить великі розміри і дуже схожий на такий від седана i7 . Перед водієм розташована віртуальна панель приладів. Більше про передню панель сказати нічого, але ми очікуємо, що вона так чи інакше зовні перетинатиметься з тією, що стоїть у i7.

Одна із змін, яку BMW планує впроваджувати у своїх флагманських седанах, це заміна матеріалів тваринного походження на компоненти із відновлюваних матеріалів. Наприклад, замість шкіри планується використовувати тканинну оббивку.

Дата офіційної прем’єри досі не окреслена, але очікується, що наступне покоління 5 Series дебютує вже цього року. Сімейство складатиметься з седана та універсала. На вибір, швидше за все, запропонують три види силових установок: бензинову, гібридну та електричну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com