BMW анонсувала перший електромобіль підрозділу M

Підрозділ BMW M повідомив про рекордні продажі за минулий рік та анонсував представити найближчим часом свою першу електричну модель. Раніше, відповідаючи на питання про електрокар підрозділу М, керівники баварського бренду постійно наполягали, що до цього ще далеко. Однак здається, що новинка може прибути набагато раніше, ніж очікувалося.

У своєму звіті про продажі за 2020 рік підрозділ M представив офіційне підтвердження своїх планів щодо електрокара.

“У 2021 році BMW M GmbH вперше представить автомобіль з електричною трансмісією”, – наголошується в пресрелізі.

Наскільки зрозуміло зараз, це не буде повноцінний автомобіль M, а радше щось на кшталт M135i/M340i/M550i. Ці моделі раніше вважалися машинами “M Performance”, але тепер у BMW все вони представлені під маркою M GmbH. Ймовірним кандидатом на “електричний” тюнінг є модель BMW i4, яка повинна дебютувати до кінця цього року.

Практично готовий до виробництва BMW Concept i4 має потужність 523 кінських сил та розганяється до першої сотні усього за 4 секунди попри те, що йому доводиться перевозити 550-кілограмовий акумулятор.

З урахуванням виходу першого електрокара, а також презентації моделей M3 і M4, 2021 рік стане великим роком для підрозділу M. Зауважимо, що й 2020 рік склався дуже добре для підрозділу: продажі M виросли на шість відсотків до 144 218 одиниць попри глобальну пандемію. Для порівняння, у головного конкурента Mercedes-AMG продажі впали на п’ять відсотків до 125 129 автівок за 2020 рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carthrottle.com