Блогери випробували новий електрокар Audi RS E-Tron GT: “мчить як куля!”

Остання електрична новинка RS E-Tron GT від Audi володіє кращими показниками швидкості, ніж заявлено виробником. Це довела команда блогерів з YouTube-каналу Automann-TV. На ринок новинка вийде тільки влітку цього року, але відеоблогерам вже вдалося протестувати спортивний електромобіль.

Найчастіше в електрифікованих спорткарах перевіряють відповідність запасу ходу, а максимальна швидкість мало кого цікавить. Однак не цього разу!

Для того, щоб відчути всю потужність 590-сильної трансмісії, тестувальники виїхали на швидкісний німецький автобан. Дорога без перепон допомогла перевірити не тільки максимальну швидкість авто, а й реальний розгін до першої сотні кілометрів на годину. Зазначається, що новий електрокар Audi розігнався за 3,2 секунди до 100 км/год, що на 0,1 секунди менше, ніж заявлено виробником. Це й при тому, що електрокар був взутий в зимову гуму, яка погано підходить для швидкісної їзди.

Ще більший сюрприз очікував блогерів, коли вони перевірили максимальну швидкість. Флагманська версія RS без зусиль подолала позначку у 200 км/год всього за 10,5 секунд та продовжив свій забіг, поки стрілка спідометра не вперлася до 256 км/год.

За технічним паспортом максимальна швидкість електрокару дорівнює 250 км/год. Але, ймовірно, тут була допущена невеличкий зазор, якого й зміг досягти тестувальник. У будь-якому випадку, для електричного седана вагою близько 2,5 тони це відмінний показник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocentre.ua

Коментарі
Завантаження...