Без води і піни: винайдено протипожежну ковдру для автомобілів

Так, протипожежна ковдра – не панацея, але вона дозволить мінімізувати шкоду, яка може нанести вогонь до прибуття пожежників.

Охоплений вогнем автомобіль – страшне явище. Така пожежа може швидко вийти з під контролю і загасити її – складне завдання. Причому, трапитися таке може як з автомобілями з ДВЗ, так і з сучасними електромобілями. Наприклад, у квітні на гасіння електричного седана Tesla Model S, що врізався в дерево, пожежники витратили понад 120 тисяч літрів води і змогли ліквідувати пожежу лише через чотири години. Але новий винахід норвезької компанії Bridgehill дозволить загасити автомобіль в найкоротші терміни без води та піни.

Як пише портал Motor1.com, компанія Bridgehill представила краще рішення для гасіння пожежі в автомобілі – це протипожежна ковдра, яка закриє всю машину і дозволить загасити полум’я, позбавивши його кисню. Річ у тому, що такі пожежі можуть бути токсичними – в навколишнє середовище потрапляє незліченна кількість хімікатів, а повітря наповнюється отруйним димом, коли пожежники намагаються загасити вогонь водою. Інженери Bridgehill кажуть, що їх розробка дозволить загасити пожежу за лічені хвилини, уникнувши перерахованих небезпек. А якщо мова стосується електромобілів, літієві акумулятори яких можуть продовжувати горіти й без доступу до кисню, то така ковдра дозволить ізолювати вогонь до прибуття пожежників.

Розмір протипожежної ковдри від Bridgehill – 6 на 8 метрів, а значить, вона підійде для більшості автомобілів різних марок і габаритів. Важить ковдра 28 кілограмів. Все, що потрібно зробити під час пожежі, це розстелити ковдру на землі, потім натягнути її на палаючий автомобіль і переконатися, що краї ковдри щільно прилягають до землі. Виробник рекомендує залишити ковдру в такому положенні на термін не менше 20 хвилин, щоб гарантувати гасіння пожежі, а знімати її повинні тільки професійні вогнеборці, адже протипожежна ковдра не скасовує обов’язковий виклик пожежників на місце.

Bridgehill пропонує два типи ковдр – стандартний для особистого застосування і професійний. Модель з приставкою Pro можна використовувати повторно до 30 разів, що робить її ідеальним рішенням для пожежників та інших організацій, що займаються питаннями безпеки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...