Автопілот за передплатою буде доступний в Tesla уже з другого кварталу

Удосконалюючи свою систему активної допомоги водієві, компанія Tesla планомірно піднімала вартість її активації – зараз повний перелік помічників, що входять в пакет FSD, оцінюється в $10000. Відповідні функції активуються довічно, але з другого кварталу Tesla відкриє до них доступ і по підписці з щомісячною оплатою.

Організувати підписку на «автопілот» із щомісячною абонентською платою вимагали ті клієнти Tesla, які хотіли б влаштувати собі тестування даної функції, або використовували електромобілі в лізинг, не бажаючи сплачувати опцію повністю для незнайомого майбутнього власника. У минулому році Ілон Маск (Elon Musk) регулярно заявляв, що до кінця року підписка стане доступна клієнтам, але в підсумку переніс доленосний момент на початок 2021 року.

Тепер, як зазначає Electrek, глава Tesla зі сторінок Twitter пообіцяв, що підписка буде доступна з другого кварталу поточного року, і дані терміни більше переглядатися не будуть. За його словами, активація функції FSD на постійній основі після оплати $10000 все одно залишиться більш вигідною пропозицією. Користувачам будуть доступні навігація з використанням автопілота, автоматична зміна смуги руху, автоматична парковка транспортного засобу і виїзд з паркінгу до місця очікування власником, а також автоматичний перетин перехресть – як регульованих, так і не регульованих.

Ціни поки не названі, але не можна виключати, що місяць підписки на FSD буде оцінений Tesla десь в $100, з можливістю подальшого підвищення ціни паралельно з удосконаленням функцій активної допомоги водієві. До кінця року Tesla розраховує запустити сервіс пасажирських перевезень з використанням автоматично керованих серійних електромобілів.

Швидкому поширенню автопілота по планеті поки що перешкоджають юридичні обмеження – в більшості країн поки ще немає законодавчої бази, яка передбачала б можливість експлуатації безпілотних транспортних засобів та визначення відповідальності за їх участю в дорожніх інцидентах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...