Автопілот Tesla “збожеволів” через вантажівку зі світлофорами

Tesla не готова до повністю безпілотного руху.

Власник Tesla Model 3 зіткнувся з незвичайною помилкою при використанні системи автопілота, яка почала виявляти нескінченну кількість світлофорів.

Відеоролик демонструє, що Tesla Model 3 їхала за вантажівкою, яка перевозила непрацюючі світлофори. У підсумку це виглядало як досить кумедний збій системи, але підтвердило, наскільки складно підготувати автономні системи водіння до неймовірної кількості випадків, з якими вони можуть зіткнутися в реальному світі.

Нездатність Tesla зрозуміти, що світлофори перевозилися на автомобілі і не були робочими, є явною ознакою того, що Tesla не готова до повністю безпілотного руху, незалежно від того, скільки разів про це говорив генеральний директор Ілон Маск (Elon Musk).

Я припускаю, що цей сценарій, ймовірно, не був частиною адаптації системи. Гарна ілюстрація того, що досягти повної автономності водіння, просто записавши більше даних, буде неможливо, – математик Бірмінгемського університету і Массачусетського технологічного інституту Макс Літтл (Max Little).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...