Автопілот Tesla з’явиться в інших виробників

Генеральний директор Tesla Ілон Маск підтвердив, що автовиробник обговорює з великими OEM-виробниками можливість використання автопілота.

Tesla Full Self-Driving – це вдосконалена система допомоги водієві (ADAS), яка може автоматизувати завдання водіння на шосе та міських вулицях. Якщо інші автовиробники використовуватимуть технологію FSD, їм доведеться використовувати як програмне, так і апаратне забезпечення Tesla.

Ілон Маск також сказав, що Tesla дозволить перенесення програмного забезпечення FSD на нові автомобілі, але лише у третьому кварталі. В даний час власники Tesla, що витратили 15 000 доларів на FSD, прив’язані до своєї машини і не можуть перейти на нову модель без втрати доступу до програмного забезпечення.

Tesla заявила, що сьогодні близько 400 тисяч автомобілів Tesla оснащені FSD. Мета автовиробника у збільшенні кількості безпілотних автомобілів.

Автомобілі Tesla проїхали вже майже 500 млн км на автопілоті, але Маск сказав, що це число дуже скоро здасться надзвичайно маленьким.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co