Автомобілі BMW отримали функцію оповіщення про камери на дорогах

Нова функція сповіщає водія про стаціонарні дорожні камери і аварійно-небезпечні ділянки дороги, роблячи поїздку безпечнішою.

Компанія BMW представила оновлення програмного забезпечення для своїх автомобілів, яке пропонує функцію попередження про дорожні камери. Система заздалегідь інформує водія про місця розташування камер, які здійснюють контроль швидкості руху транспортного засобу або фіксують проїзд на червоне світло. Крім оповіщення, водієві нагадають про необхідність знизити швидкість і перевірити швидкісний режим на поточній ділянці дороги.

Варто зазначити, що ця інформація стосується лише стаціонарних камер контролю швидкості та проїзду на червоне світло. Функція не передбачає оповіщення про мобільні камери контролю швидкості, камери контролю розмітки та смуги руху і камери фіксації середньої швидкості руху. У компанії відзначили, що в майбутньому функція зможе інформувати водія й про інші типи фіксації руху на дорогах.

І попередження з’являються на приладовій панелі, але водій може вибрати область їх розташування, якщо автомобіль оснащений ще й проєкційним дисплеєм. У другому варіанті потрібна остання версія HUD High. Для придбання функції попередження про дорожні камери потрібно авторизуватися на сайті BMW ConnectedDrive (автомобіль повинен бути прив’язаний до облікового запису власника) і зайти в розділ Store. Там вона буде відображатися в списку сервісів. Функція активується за замовчуванням, відключити її можна в головному меню програми, розташованому у розділі APPS автомобіля.

Сповіщення про шляхові камери є для автомобілів, оснащених операційною системою BMW 7 (версія ПО 20-07) з опцією Live Cockpit Professional.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...