Audi S5 Sportback 2025 показали наживо під час тестів

Фотографи-шпигуни зняли на тестах Audi S5 Sportback 2025 модельного року. Оновлена ​​модель, призначена для заміни седана S4 та поточного S5 Sportback, сильно замаскована. Автомобіль отримав нову решітку радіатора, оточену іншими фарами, інший бампер зі збільшеним центральним повітрозабірником.

Також помітні нові напівприховані дверні ручки, встановлені врівень. Задня частина частково схована під снігом, але можна розглянути тонкі задні ліхтарі. Автомобіль також оснащений закругленим заднім бампером та знайомою вихлопною системою з чотирма патрубками.

Фотографам-шпигунам не вдалося зазирнути всередину, але попередні фотографії показали, що автомобіль матиме цифрову панель приладів, що окремо стоїть, і більшу інформаційно-розважальну систему. Також обіцяно нове кермо зі зрізаною нижньою частиною та мінімалістичний важіль перемикання передач.

Audi поки що мовчить про модель, але очікується, що вона базуватиметься на оновленій версії нинішньої платформи MLB Evo. Вона називається Premium Platform Combustion (PPC) та була розроблена з урахуванням електрифікації.

Європейський варіант використовуватиме 3,0-літровий TDI V6, який розвиває потужність 337 к.с. і крутний момент 700 Нм, що дозволяє S5 Sportback розганятися від 0 до 100 км/год за 4,6 секунди. Максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com