Audi подала до суду на NIO – не сподобались китайські імена

Китайський бренд NIO найближчими роками планує розширити свою присутність у Європі. Поки що електромобілі цієї марки продаються тільки в Норвегії, однак у найближчих планах вихід на ринки Нідерландів, Данії і, зокрема, Німеччини. Серйозність останнього плану підтверджується угодою з мережею автомобільних заправок Shell щодо спільного створення мережі станцій швидкої зміни батарей.

Схоже, саме ці амбіції призвели до того, що у Німеччині до суду Мюнхена надійшов позов до NIO від компанії Audi. Німецькому автовиробнику не сподобалися назви китайських моделей.

Первістками NIO, крім суперкара EP9 , стали кросовери ES8 і ES6. На думку німців, покупці якимось чином можуть сплутати їх із моделями Audi S6 та S8. І це незважаючи на те, що німецькі ески є спортивними бензиновими седанами, а у китайців це електричні кросовери.

Цікаво, що в Audi зовсім не потурбувалися щодо нового кросовера NIO ES7 , хоча модель S7 у них також є. Можливо, позов був поданий ще до того, як у Німеччині дізналися про появу в Китаї автомобіля з такою назвою.

Так чи інакше, гірше, чим може загрожувати NIO цей суд – необхідність змінити назву. Китайських автовиробників це зазвичай ніколи не зупиняло.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co