Audi частково розкрила електрокросовер Q8 e-tron

Минулого вікенду Audi виставила на німецьку гонку електромобілів E-Cannonball прототип оновленого e-tron. З такої нагоди виробник поділився зображеннями машини у барвистому маскуванні.

Перші офіційні фотографії рестайлінгового кросовера – у купеподібному кузові – Audi оприлюднила ще у березні, але на них усі ключові зміни були закриті камуфляжем. Тепер же можна розглянути, наприклад, нове наповнення решітки радіатора і злегка перероблені бампери. Судячи з яскравих помаранчевих акцентів, це «заряджена» модифікація e-tron S – із трьома електромоторами.

Наприкінці минулого року виробник підтвердив , що 2026-го на зміну e-tron прийде принципово новий кросовер Q8 e-tron, який отримає спеціальну «батарейну» платформу замість нинішньої MLB Evo. А якщо вірити чуткам, зміна назви відбудеться раніше – саме під час майбутнього рестайлінгу.

Очікується, що оновлений Audi e-tron (або Q8 e-tron) отримає новий блок акумуляторів, ефективніші електромотори та покращену систему рекуперації енергії. У сукупності все це дозволить збільшити запас ходу до 600 кілометрів, тобто майже півтора рази. Прем’єра моделі може відбутися на одній із найближчих великих автовиставок – у жовтні в Парижі або у листопаді в Лос-Анджелесі.

В даний час Audi також працює над “чистокровним” електрокросовером Q6 e-tron, його легковим аналогом A6 e-tron і батарейним спадкоємцем спорткара R8 – серед іншого. Усі нові продукти компанії з 2026 року будуть повністю електричними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com