Apple спробує самостійно розробити автомобіль

Компанія відновила свій центр розробок транспортних засобів і підготувала пакет документації для потенційних постачальників.

Відомий виробник електроніки Apple знову починає розробку електромобіля. Як стало відомо корейському виданню mk.co.kr, компанія відновила свій центр розробок та вже займається підготовкою необхідної технічної документації для постачальників і партнерів.

Вперше про можливі автомобілі від Apple ми почули ще в 2015 році, тоді представники компанії заявляли про те, що всі розробки будуть вести поодинці. Проте, компетенцій в автомобільній індустрії явно не вистачало, що фактично ставило хрест на реально працездатному продукті.

Зіткнувшись з низкою проблем бренд все-таки вирішив розпочати співпрацю з більш досвідченими фахівцями. Apple намагався налагодити зв’язки з Hyundai, Nissan і Magna, втім, безрезультатно. Незабаром були спроби знайти спільну мову з Kia і Toyota, але теж без успіху. У будь-якому випадку стало зрозуміло, що електромобільний проєкт компанії, відомої в першу чергу своїми телефонами і комп’ютерами, виявився нікому не цікавий.

Усвідомивши цей факт, в Apple вирішили знову спробувати щастя за рахунок власних сил. При цьому, як відзначають корпоративні джерела всередині компанії, після невдалих переговорів вони вирішили не відкладати перспективний проєкт в довгий ящик, порахувавши, що автомобільний ринок і так швидко змінюється. На цей час Apple доведеться починати мало не з самого початку, приблизний термін розробки, за прогнозами, повинен скласти близько чотирьох років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело mk.co.kr

Коментарі
Завантаження...