Apple і LG Magna e-Powertrain спільно випускатимуть електромобілі

Apple планує використовувати електромобілі першого покоління для оцінки ринкового попиту.

LG і канадський виробник автомобілів Magna International створили спільне підприємство LG Magna Electronics Powertrain або LG Magna e-Powertrain. За останніми даними, Apple і LG Magna e-Powertrain готуються до виробництва електромобілів Apple.

LG Magna e-Powertrain дуже близька до підписання контракту з Apple. Компанія буде відповідати за масове виробництво електромобілів Apple. В цей час деталі контракту ще обговорюються.

Повідомляється, що спочатку потужність електромобілів буде не дуже великою. Це пов’язано з тим, що Apple планує використовувати електромобілі першого покоління для оцінки ринкового попиту.

Оскільки дочірні компанії LG Group, включаючи LG Display, LG Chem, LG Energy Solution і LG Innotek, включені в ланцюжок постачання запчастин Apple, компанії не потрібно турбуватися про будь-які проблеми з ланцюжком постачання. Ці підрозділи LG можуть гарантувати виробництво і швидку доставку деталей і компонентів, необхідних для автомобілів Apple, – анонімне джерело.

Після рішення LG закрити підрозділ з виробництва смартфонів у компанії з’явиться більше коштів для інвестування в автомобільний бізнес.

LG і Apple від коментарів утрималися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело gizchina.com

Коментарі
Завантаження...