Android Auto оновився: асистент отримав нові можливості і став розумнішим

Після оновлення Android Auto можна користуватися новими аудіокомандами, а також можливостями, від яких в Google раніше відмовилися.

Вчора, 11 лютого, користувачі Android Auto помітили, що система помітно оновився — з’явилися не тільки нові функції, але і рішення, від яких компанія колись відмовилася. Цей апдейт вже назвали найбільшим в історії системи.

За даними Android Central, нова версія програми пропонує користувачам галерею шпалер на вибір. Є 12 зображень, які можна переглянути у відповідному розділі налаштувань. Цікаво, що над розробкою функції відтворення зображення компанія працювала ще з 2019 року. А у конкурента, платформи CarPlay, шпалери можна було міняти вже після релізу iOS 14.

Ще один важливий апдейт — розширення можливостей голосового асистента. Тепер можна створювати власну серію часто використовуваних аудіо команд. Це спростить швидкий запуск необхідних водієві функцій.

Є і менш істотні вдосконалення, наприклад, з’явилося попередження користувача про блокування додатків при незахищеному підключенні. Також розроблена окрема кнопка для закриття Android Auto. Виправлені помилки в роботі системи: зупинка музики при відтворенні додатками, збій з’єднання зі смартфоном при низькому рівні заряду і не тільки. Оновлення відновило підпрограми Асистента, які перестали офіційно підтримуватися з 2018 року. Також всі додатки тепер можна розміщувати у вигляді ярликів на панелі запуску. Додавати їх зручніше через додаток для смартфона.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com