Амбіції керівництва Hyundai заважають укладенню угоди з Apple

Угода все ще може відбутися, але це спричинить відставку частини консервативних керівників корейського автогіганта.

Угода між Hyundai і Apple про спільне виробництво електромобілів далека від укладення, повідомляє агентство Reuters з посиланням на джерела в керівництві корейської корпорації. Цьому заважає небажання корейців брати на себе роль простого збирача чужої продукції.

Згідно зі статтею, Apple хотіла б самостійно розробити автомобіль, знайти своїх постачальників і довірити Hyundai лише складання, після чого готова машина буде рекламуватися і продаватися саме як Apple. Це суперечить традиції Hyundai, яка не просто випускає машини виключно під власними брендами, але і прагне використовувати компоненти від дочірніх постачальників.

За словами одного з джерел агентства, в Hyundai визнають можливу користь для власного іміджу від співпраці з Apple, проте в довгостроковій перспективі компанія не хоче перетворюватися на щось подібне тайванській Foxconn, яка робить для Apple смартфони, а під власним ім’ям відома тільки фахівцям. Передбачається, що саме Foxconn буде ключовим постачальником компонентів для електромобіля Apple.

Проте, остаточно від угоди ще не відмовилися. Зараз обговорюється, що електромобілі Apple будуть випускатися на американському підприємстві марки Kia, яка також належить концерну Hyundai. При цьому основний бренд не постраждає.

Але навіть в цьому випадку прихильникам співпраці доведеться домогтися відставки кількох найбільш консервативних керівників Hyundai.

Нагадаємо, що за чутками прототип електромобіля від Apple хочуть представити вже у вересні цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com