Amazon запустила електрокари Rivian для доставки товарів

В США компанія Amazon офіційно почала використовувати перші електричні фургони Rivian для доставлення товарів клієнтам. Як повідомляє американський портал Slashgear, перша така служба запрацювала у Лос-Анджелесі.

Зауважимо, що ще восени 2019 року Amazon оголосила, що купить у Rivian 100 тисяч електричних фургонів для доставлення вантажів в рамках поставленого завдання по досягненню до 2040 року чистих нульових викидів від своєї роботи по всій операційній діяльності.

Загальна сума угоди оцінюється в суму понад $4 мільярди доларів. За цей рік компанія Amazon планує додати до списку ще близько п’ятнадцяти міст. Відомо, що запас ходу цих електрокарів від однієї зарядки становить 241 км.

Як зазначає пресслужба Amazon, Rivian має почати серійне виробництво електричного фургона вже цього року. У 2022 компанія запланувавла отримати 10 000 фургонів, а всі 100 000 авто – до 2030 року.

Нагадаємо, що ще одна компанія Zoox, яку теж придбав інтернет-гігант Amazon, представила робочий прототип роботизованого електричного таксі, що може їздити без підзарядки 16 годин. Також Amazon став найбільшим інвестором у відновлювальні джерела енергії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com