Alpha Motor презентувала дивовижний електроспорткар у ретро стилі

В офіційному пресрелізі молодого каліфорнійського стартапу Alpha Motor Corporation говориться, що новий автомобіль призначений для прискорення просування людства з нульовими викидами та високою мобільністю. Автомобіль Alpha ACE виконаний в ретро стилі і являє собою купе з двома дверима, розроблене на базі універсальної платформи Alpha, на якій компанія вже показала раніше тизер електромобіля Alpha ICON EUV.

Мобільний і компактне електрокупе Alpha ACE в цей час доступне для оформлення попереднього замовлення, а конкретний час появи перших серійних зразків буде залежати від динаміки формування замовлень. Невелика компактна електрична машина Alpha ACE ідеально підходить для поїздок по місту завдяки невеликим габаритним розмірам, що становить 4180x1886x1450 мм. Маса авто складає одна тисяча шістсот шістдесят три кг. При оформленні кузова ретро автомобіля дизайнери використовували фарбу сріблястого кольору «Blue Seraph», що імітує полірований метал покритий лаком.

Alpha ACE призначений для перевезення двох дорослих осіб, для яких призначене два передніх сидіння. Alpha Ace має кузов в ретро стилістиці з зухвалими колісними арками та шинами з високим профілем на 16- або 18-дюймових дисках. В автомобілі, крім місця для двох дорослих пасажирів, є задній багажник об’ємом 396 л.

Водійське місце виконано в стилі мінімалізму і всі функції з управління авто винесені на дисплей, розміщений по центру панелі управління. Автомобіль оснащений одним електродвигуном, що забезпечує задній привід.

Виробник не називає параметрів мотора, але вказує деякі цільові, хоча і приблизні параметри. Зокрема відомо, що радіус автономної поїздки на одному заряді акумулятора складе понад 400 км, розгін від 0 до 69 миль/год (96,5 км/год) складе 6 секунд.

Дата запуску в серійне виробництво ретро купе Alpha ACE залежить від кількості замовлень. Найближчим часом буде показана модель ICON, анонсована на початку грудня і представляє собою невелику вантажівку для компаній з доставлення. Потім на універсальній платформі Alpha можуть з’явитися й інші електромобілі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com autoblog.com insideevs.com