Абсолютно новий Porsche Macan показали на офіційних зображеннях

Компанія Porsche опублікувала офіційні зображення нового кросовера Macan, який є першим автомобілем бренду, заснованому на платформі PPE (Premium Platform Electric). Машина отримала синхронний двигун з постійними магнітами та підтримку 800-вольтової зарядки.

Передня частина оснащена культовими фарами із чотирма джерелами світла. Задня частина отримала ліхтарі наскрізного типу зі знаменитим логотипом Porsche у центрі та логотипом Macan унизу.

Вже відомо, що чисто електричний Porsche Macan буде випущений у двох версіях: базовій та флагманській. Вихідна потужність системи обох може досягати приблизно 450 кВт, а максимальний крутний момент перевищує 1000 Н·м. У новому автомобілі використовується високопродуктивний літій-іонний акумулятор загальною ємністю 100 кВт·год. Матеріал сердечника батареї – сплав нікелю, кобальту та марганцю у співвідношенні 8:1:1.

Швидкість заряджання Porsche Macan і максимальна потужність заряджання досягають 270 кВт. Навіть на зарядних станціях, які можуть використовувати лише технологію 400 В, нові автомобілі можна швидко заряджати за допомогою функції комбінованої зарядки. Автомобіль можна зарядити з 10% до 80% лише за 22 хвилини.

Porsche Macan буде оснащений заднім спойлером, що автоматично прибирається, який можна регулювати в залежності від швидкості автомобіля і опору вітру. Коефіцієнт лобового опору нового автомобіля становить лише 0,25Cd, що є суттєвим покращенням у порівнянні з попереднім 0,35Cd. Окрім того, запас ходу перевищує 500 км. Крім того, новий автомобіль також оснащений системою Porsche Active Suspension Management System з двоклапанною технологією демпфування, пневматичною підвіскою, бічним блокуванням задньої осі та системою повороту задніх коліс.

Автомобіль буде оснащено трьома дисплеями, а також системою проєкційного дисплея з технологією доповненої реальності, яка може відображати навігацію, швидкість автомобіля та іншу інформацію на лобовому склі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!