8 найнадійніших кросоверів та позашляховиків за всю історію

Концепція Sport Utility Vehicle (SUV) існує вже кілька десятиліть, але останніми роками стала неймовірно популярною. Світові автовиробники готові відмовлятися від легковиків, що колись добре продавалися, на користь кросоверів і позашляховиків. Але які з них вважатимуться найбільш надійними? Відповісти на це запитання вирішили журналісти HotCars.

У своєму аналізі вони спиралися на інформацію, зібрану зі статистики авторитетних американських видань JD Power, CarSurvey та Edmunds, в яких оцінювалася загальна надійність тієї чи іншої моделі за її історію. А портал carz.net.ua, у свою чергу, вибрав із цього списку ті автомобілі, які можна купити в Україні.

Mitsubishi Pajero

У 90-х Pajero вважався одним з найкращих позашляховиків середніх розмірів, який хоч і не вирізнявся видатною продуктивністю, але міг похвалитися наявністю відмінних позашляхових характеристик та зручного салону з сидіннями, що мають гарну підтримку ніг і плечей. Рейтинг надійності – 10/10.

Найвищий пробіг, зафіксований у США – 300 тисяч миль або 482 тисячі кілометрів.

Toyota 4Runner

Ранні 4Runner ділили платформу зі старим Hilux, який зарекомендував себе як один із “довгограючих” автомобілів у світі. Але й надійність сучасних позашляховиків непогана – 10 балів із 10.

Найвищий пробіг, зафіксований у США – 250 тисяч миль або 402 тисячі кілометрів.

Volvo XC90

Перше покоління XC90 є одним із найбільш неоцінених кросоверів за свої гроші, в якому відмінні характеристики поєднувалися з винятковою безпроблемністю, безпекою та шведською якістю збірки.

Оцінка надійності – 10 із 10. Найвищий пробіг – 180 тисяч 198 миль або 290 тисяч кілометрів.

Lexus LX

Автомобіль є модним варіантом Land Cruiser з усіма наслідками, включаючи відмінні позашляхові характеристики. JD Power присудив машині за безпроблемну експлуатацію 83 бали зі 100.

Оцінка надійності цієї моделі від власників склала 10 балів з 10, а найвищим пробігом, офіційно зафіксованим у США, стала цифра 175 тисяч миль або 281 тисяча кілометрів.

Mercedes-Benz G-Class

Незважаючи на те, що більшість німецьких позашляховиків з роками здобули репутацію дуже ненадійних, це не стосується G-Class, безпроблемність якого його власники оцінили у 10 з 10 балів.

Найвищий пробіг, зафіксований у США – 72 тисячі 700 миль – 117 тисяч кілометрів.

Kia Sportage

Корейські автомобілі пройшли довгий шлях, і за два десятиліття відібрали значну частку ринку японських автовиробників. Окремо у цьому списку стоїть компанія Kia з її бестселером Sportage.

Автомобіль, що дебютував на початку 90-х років, отримав заслужене визнання з боку покупців лише кілька років тому і може похвалитися оцінкою надійності в 10 балів з 10.

При цьому максимальний пробіг, офіційно зафіксований у випадку з ним у Сполучених Штатах, становить 224 тисяч миль або 360 тисяч кілометрів.

Ford Explorer

Коли на початку 90-х Ford завершив випуск старих Bronco він знав, що повинен створити гідного наступникам. Explorer, що вийшов у результаті, мав низку ключових відмінностей від свого попередника, які і зробили його успішним.

По-перше, він був орієнтований на сімейних людей і пропонувався з п’ятьма дверима, а також був дуже надійним.

  • Оцінка надійності JD Power – 83 бали зі 100;
  • Оцінка надійності від власників – 10 балів із 10;
  • Найвищий пробіг, зафіксований у США – 373 тисяч 500 миль або 600 тисяч км.

Jeep Wrangler

Позашляховик, коріння якого йде до військових автомобілів, не завжди відрізнявся високою надійністю, але здебільшого «Вранглери» демонстрували гідні показники з точки зору безпроблемності, що підтверджує оцінка від JD Power у 86 балів зі 100.

Оцінка надійності від власників – 10 балів із 10.

Найвищий пробіг, зафіксований у США, 253 тисяч миль – 407 тисяч км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело