Названо 3 несподівані приклади, як водії “вбивають” генератор автомобіля

Водії рідко згадують, що в автомобілі є пристрій під назвою генератор. Навіть під час відкриття капота сучасного автомобіля зазвичай важко помітити його серед інших компонентів. Однак генератор важливий присутній і його можна ненавмисно вивести з ладу. Експерти порталу mmr.net.ua перерахували дії автомобілістів, які можуть зашкодити генератору.

Найпростіший спосіб випадково вивести з ладу цілком справний генератор свого автомобіля пов’язаний з акумулятором. Достатньо нехтувати його станом і протягом деякого часу використовувати старий акумулятор, в одному з осередків якого виникне коротке замикання. Це стане додатковим навантаженням для генератора.

Справа в тому, що генератор не розрахований на зайве навантаження, оскільки виробники автомобілів активно економлять на матеріалах, що використовуються в його виробництві. Як пише ampercar.com, через перевантаження генератор може почати перегріватись. Навіть у нормальних умовах він нагрівається до 60-70 градусів. Однак при перевантаженні температура генератора може значно зрости і постійний перегрів стане причиною виходу з ладу генератора.

Шанувальники аудіотюнінгу можуть зіткнутися з небажаними наслідками. Встановлення великої кількості додаткового обладнання, таких як динаміки, сабвуфери, підсилювачі, процесори та інші аудіоаксесуари, вимагатиме великого об’єму енергії, який поставлятиметься стандартним генератором. Питання, скільки він витримає подібне навантаження та перегрів, залишається відкритим. Однак можна сміливо стверджувати, що він вийде з ладу набагато раніше, ніж очікувалося.

Ще один спосіб, яким власники можуть вбити генератор, пов’язаний із проїздом через дуже глибокі калюжі. При проходженні таких водних перешкод генератор виявиться повністю у воді. У генератора, звісно, ​​є захист від вологи. Однак він не в змозі захистити його від водяних ванн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!