233 к.с., кліренс 225 мм та великі екрани – китайський пікап Changan Lantazhe порадує любителів активного відпочинку

Автомобіль отримав спеціальну опцію для кемпінгу.

Китайська державна компанія Changan опублікувала зображення спеціальної опції для любителів активного відпочинку, яка буде доступна покупцям флагманського пікапа Changan Lantazhe.

Фото всередині цього крихітного будинку на колесах немає, але видно, що розмір внутрішнього простору регулюється по висоті. Схоже, що водій і, як мінімум, один пасажир матимуть можливість виспатися під час поїздок на далекі дистанції. Також ця «прибудова» містить різні відділи для зберігання посуду, корисних речей та іншої дрібниці. Ціна цієї опції не уточнюється.

Раніше ми повідомляли про доступність автомобіля у Піднебесній – Changan Lantazhe, що пропонується за ціною від 14,3 до 21,5 тис. доларів, отримав оригінальний дизайн, величезну радіаторну решітку, яка є невід’ємною частиною подібних автомобілів, а також фари з денними ходовими вогнями, які візуально об’єднані між собою. Габарити автомобіля дорівнюють 5600 х 1930 х 1875 мм при колісній базі 3259 мм. У салоні є фізичні кнопки для керування функціями автомобіля, включаючи систему клімат-контролю. Бортова система побудована на базі восьмиядерної однокристальної системи і комплектуєтеся екраном діагоналлю 12,3 дюйма. Також є цифрова панель приладів. Автомобіль оснащується турбованим дизельним двигуном об’ємом 2 літра, потужністю 163 к.с. з 400 Нм крутного моменту або бензиновим двигуном такого ж об’єму, який видає 233 к.с. і 390 Нм моменту, що крутить.

Автомобіль отримав кліренс 225 мм, систему повного приводу та п’ять режимів їзди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com