ЗСУ отримають партію потужних автомобілів — на що вони здатні

Німеччина анонсувала постачання для України 90 ваговозів для перевезення бронетехніки.

Як стало відомо MMR, Міністерство оборони Німеччини оновило список військової допомоги, яку воно планує передати для Збройних Сил України. В цьому переліку є 13 самохідних мостів та 90 важких тягачів разом з тралами для перевезення важкої військової техніки.

Зазначимо, що подібні ваговози Німеччина анонсувала у якості допомоги Україні ще у квітні 2022 року і вони були дуже необхідні ще тоді. Втім, ці тягачі разом з тралами до України так і не надійшли.

Наразі головним танковим тягачем в ЗСУ залишається застарілий МАЗ-537 та вітчизняний КрАЗ-6443. Останніх є лише невелика кількість.

Нагадаємо, КрАЗ-6443 — це сідловий тягач з колісною формулою 6×6 представлений в 1992 році є продовженням сімейства 6510. Призначений для буксирування напівпричепів-ваговозів по дорогах, що допускають рух автотранспортних засобів з навантаженням на здвоєні осі до 220 кН (22000 кгс). Автомобіль має дизельний двигун ЯМЗ-238ДЕ2 потужністю 330 к.с., восьмиступінчасту, дводіапазонну, механічну коробку передач ЯМЗ-2381 і зчеплення ЯМЗ-183.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!