ЗСУ отримали унікальну машину, яка може вираховувати місцезнаходження ворожої артилерії

Збройні сили України отримали британський радар контрбатарейної боротьби та артилерійської розвідки ARTHUR (Artillery Hunting Radar). Машину отримала 15 окрема бригада артилерійської розвідки. Техніка уже працює на передовій.

Про це повідомляє сторінка пресгрупи Об’єднаних сил, передає MMR.

«Плюси цієї машини явно є. Перший плюс – вона дуже мобільна, ми можемо швидко переміщатися і нам абсолютно все одно, які будуть умови. Вона їде і в сніг, і в болото. Наступний плюс – ми передаємо нові засічки для арти й одночасно кажемо хлопцям, як точно вони потрапили в ту ціль, яку ми вже передавали», – каже один із бійців.

ARTHUR (MAMBA) — це контрбатарейний радарний комплекс, розроблений шведською компанією Ericsson Microwave Systems спільно зі збройними силами Норвегії та Швеції. У британській армії його називають «мобільний засіб артилерійського спостереження за полем бою» (mobile artillery monitoring battlefield asset – MAMBA). Машина може вираховувати місцезнаходження ворожих гаубиць на відстані 20-25 км і 120-мм мінометів на відстані 35-40 км з круговою вірогідною похибкою 0,35%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!