Зовнішність Maserati GranTurismo Folgore EV розкрили у відеоролику

Компанія Maserati офіційно ще не презентувала GranTurismo Folgore EV, але італійці постійно публікують фотографії з машиною, а відео, викладене кілька днів тому, взагалі повністю розкриває зовнішність новинки.

Зовнішній вигляд GT Folgore тепер не секрет, і здається, що він не надто відрізняється від бензинової версії. Навіть решітка радіатора спереду залишилася приблизно тією ж, хоч і зменшеною в розмірах, а в бампері з’явилися додаткові димарі, через які подається повітря для охолодження гальм.

Легко впізнати електричний GranTurismo Folgore EV можна за унікальними колесами з покращеною аеродинамікою та відсутністю вихлопних труб. Порт зарядки розташований під лівим ліхтарем.

Maserati стверджує, що купе здатне розганятися до першої сотні за 2,6 секунди, а максимальна швидкість досягатиме 322 км/год. Силова установка, за чутками, складається з трьох електродвигунів, що сумарно розвивають близько 1200 кінських сил.

Єдине, що Maserati не показала у відео, це панель приладів, яку вона навмисно розмила. Крім того, в ньому, як і раніше, йдеться, що офіційна прем’єра відбудеться 2023 року. Дата презентації та початку виробництва не розкривається. Цілком імовірно, що автомобіль представлять у першому кварталі наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co