Журналісти виявили на сайті Tesla фото нової Model S з рульовим колесом

Зображення вже видалили, його призначення залишилося незрозумілим.

Журналісти американського видання The Drive зуміли виявити незвичайне зображення на офіційному сайті Tesla. Проаналізувавши програмний код сторінки конфігуратора рестайлінгової версії ліфтбека Model S, вони виявили місце в адресному рядку (URL), яке було позначено як таке, що відповідає за рульове колесо. Підмінивши один лише символ «Y» на цифру 3, вони виявили фото, на якому дійсно був показаний інтер’єр автомобіля з кермом.

Нагадаємо, що в ході рестайлінгу салон Model S оновився до невпізнання, а замість рульового колеса в ньому виявився встановлений штурвал, на зразок того, який використовується в літаках. Деяким клієнтам це не сподобалося, а американська влада заявила, що перевірить новий елемент управління на предмет відповідності нормам безпеки. В цілому, однак, реакція публіки на штурвал виявилася швидше позитивною.

Офіційно Tesla не говорить про те, що традиційне рульове колесо може бути запропоноване як опція. Знімок не демонструвався в конфігураторі, а отримати до нього доступ можна було тільки ручним підбором URL. Більш того, незабаром після публікації матеріалу зображення за посиланням перестало відкриватися.

Публікація в The Drive не виглядає фейком. Найімовірніше Tesla дійсно розробила нове кермо для Model S і навіть встигла завантажити фото на сайт, але потім було вирішено випустити машину тільки в версії зі штурвалом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело thedrive.com