Zeekr показала найновіший автомобіль Ark у високій якості

Zeekr опублікувала офіційні фотографії свого нового кросовера, який має кодову назву CX1E. Автомобіль має з’явитись у продажу під ринковою назвою Zeekr Ark.

Zeekr Ark використовуватиме платформу Geely SEA (Sustainable Electric Architecture) і стане шостою моделлю в лінійці Zeekr. Мова дизайну буде відповідати Zeekr 007. Очікується, що вся серія використовуватиме електричну архітектуру на 800 В, а запас ходу перевищить 700 км. Новий кросовер повністю повторює передню частину Zeekr 007.

Він отримає світлодіодні денні ходові вогні, а спереду буде встановлений схожий 90-дюймовий екран, який дозволить передавати інформацію іншим учасникам дорожнього руху, використовуючи понад 2400 світлодіодів.

Автомобіль буде оснащений вигнутою РК-панеллю приладів та 35,5-дюймовим проєкційним дисплеєм. Комп’ютерну систему буде побудовано на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 8295 з обчислювальною потужністю NPU 30 TOPS.

Очікується, що Zeekr Ark конкуруватиме з такими автомобілями, як Tesla Model Y, Denza N7 та Ford Mustang Mach E, а його ціна становитиме від 33 до 48 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn