Засновник Tesla став найбагатшою людиною планети

Як і прогнозували аналітики, зростання вартості акцій Tesla збільшило статки Ілона Маска до 185 мільярдів доларів, що автоматично зробило його найбагатшою людиною на планеті.

За останніми підрахунками стан засновника компанії Тесла, перевищило 185 мільярдів доларів і продовжує зростати. Таким чином глава Amazon Джефф Безос залишився вже позаду.

Останні індекси мільярдерів Bloomberg і Forbes поки не встигли офіційно підтвердити Маска в ролі нової найбагатшої людини планети, проте курс акцій Тесла показує, що це 100% здійснилося.

Слід відзначити той факт, що мова йде не про суму готівки, якими може розпоряджатися Маск в будь-який момент на свій розсуд, а про сукупну вартість акцій компаній. В такому випадку найдорожчим активом Маска є саме компанія Tesla. Сукупна вартість автоконцерну, в якому Маску належить понад 20%, на цей час становить понад 750 мільярдів доларів.

Слід віддати належне мільярдерові, що він мислить далеко не меркантильними категоріями. У своєму твіттері Маск закріпив давній пост, в якому обіцяє витратити близько половини свого стану на реалізацію марсіанської програми, щоб уберегти людство від загроз на кшталт Третьої світової війни, яка може зруйнувати нашу цивілізацію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело dailymail.co.uk