Запуск рестайлінгових моделей Tesla Model S і Model X відкладається

У компанії не повідомляють, з чим пов’язана затримка з початком виробництва.

Як стало відомо з результатів продажів автомобілів Tesla за перший квартал 2021 року, за ці три місяці клієнти не отримали жодного оновленого автомобіля Model S і Model X. Видання Electrek.co стверджує, що зараз терміни очікування для клієнтів, що замовили машини, зрушили з березня-квітня на травень-липень. Ці ж місяці обіцяє і конфігуратор на сайті компанії при замовленні нових машин в США.

Нагадаємо, що обидві новинки були представлені в перших числах 2021 року. Тоді стверджувалося, що їх виробництво стартує в лічені тижні. Пізніше, в лютому Ілон Маск розіслав співробітникам листа, в якому йшлося про те, що в щонайближчий час їм знадобиться більше робочих, оскільки для початку збірки Model S і X майже все готово.

З чим саме пов’язана затримка початку виробництва не уточнюється. Але в Elecrtrek.co роблять вельми логічне припущення, що проблема може бути викликана неготовністю програмного забезпечення.

Справа в тому, що в рестайлінгових машинах замість вертикального центрального дисплея з’явився горизонтальний. Це повинно було вимагати повної переробки призначеного для користувача інтерфейсу, бо параметри екрану не збігаються з параметрами дисплеїв в моделях 3 і Y, де вони також орієнтовані горизонтально.

Також у нових моделей повністю оновився дисплей, який замінює щиток приладів. Йому теж потрібен новий призначений для користувача інтерфейс. З огляду на слова Маска про те, що власне складальні лінії практично готові, логічно припустити, що саме програмісти зіткнулися з проблемами, на вирішення яких буде потрібно додатковий час.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...