Запатентовано стильний дизайн нового електрокара Karma

Автомобільна компанія Karma розробляє стильний кросовер з “найсексуальнішим” дизайном, який днями було показано на перших патентах в Управлінні товарними знаками США.

На зображеннях можна побачити елегантний кросовер в стилі Revero GT та Porsche Panamera. Спереду красується масивна лицьова панель з повітрозабірниками, що виступають та тонкими фарами. Крос також має привабливий капюшон та широкий нижній отвір. Довгий капот та стильне вітрове скло органічно поєднуються з вентиляційними отворами передніх крил та пологим дахом.

Серед інших примітних елементів “сексуального” дизайну – стильне заднє скло та задні ліхтарі, які поєднані тонкою світлодіодною смугою. Кросовер також має вентильований задній бампер та спойлер на задніх дверях.

На цей момент відомо, що кросове буде побудовано на новій платформі E-Flex компанії, яка є “дуже універсальної” та може вживатися для підтримки всього – від автономних фургонів для доставлення до високопродуктивних суперкарів.

Поки залишається в таємниці, що буде приводить в дію автомобіль. Karma відома своїми електромобілями зі збільшеним запасом ходу. Компанія вже тривалий час вживає повністю електричні автомобілі. Так, до кінця цього року з’явиться електрокар GSe-6 вартістю від 79 900 доларів. Електрокар може без підзарядки проїхати близько 483 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motortrend.com