Запас ходу Tesla Model S Plaid падає на 68 км через великі колеса

Офіційний запас ходу і рейтинг ефективності для найпотужнішої Tesla Model S, яка отримала приставку Plaid в назві, нарешті з’явилися на вебсайті EPA, однак тільки для версії з 21-дюймовими колесами Arachnid.

Ці 21-дюймові колеса коштують 4500 доларів і значно скорочують запас ходу. За оцінками Tesla, різниця становить 67,6 км (627 км проти 560 км).

EPA підтверджує, що комбінований запас ходу для Tesla Model S Plaid (21 дюйм) становить 348 миль (560 км).

Версія Plaid з 21-дюймовими колесами є найменш ефективною версією і має найнижчий запас ходу серед будь-яких змін. З іншого боку, версія Long Range, про яку ми писали кілька днів тому, що комплектуються 19-дюймовими колесами, є найбільш далекобійною.

За словами Маска, у нового Plaid найнижчий коефіцієнт лобового опору серед всіх автомобілів – 0,208, і що після краш-тестів він «чекає, що у нього буде найнижча ймовірність отримання травм, з коли-небудь тестованих автомобілів». Усередині Plaid отримав тризонний клімат-контроль, який можна регулювати, проводячи пальцем по візуальному зображенню салону. У нього 17-дюймовий сенсорний дисплей портретної орієнтації, а також екран меншого розміру для задніх пасажирів.

Tesla стверджує, що з тримоторною повнопривідною установкою Plaid розженеться до 96 км/год менш ніж за 2 секунди, а максимальна швидкість складе 322 км/год. Завдяки вихідній потужності 1020 к.с. він може подолати чверть милі (402 метри) за 9,24 секунди при кінцевій швидкості 245 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...