Занедбану Toyota Camry 1988 року завели після 16 років на звалищі (Відео)

В Естонії вдалося відновити універсал Toyota Camry 1988 року, який протягом 16 років стояв на звалищі просто неба. Незважаючи на значні пошкодження, автомобіль вдалося завести й проїхати кілька кілометрів. Відео цього успішного відновлення з’явилося на YouTube-каналі Flexiny.

Toyota Camry V20, з пробігом у 291 тисячу кілометрів, востаннє пройшла техогляд у 2007 році. Кузов автомобіля сильно поржавів, лобове скло було відсутнє, а салон був у занедбаному стані через сміття та пошкодження. Сидіння були порвані, а подушка безпеки з керма зникла. Незважаючи на все це, вдалося відновити двигун. Після очищення мотора, заміни фільтрів і ременів, а також ремонту паливного насоса, двигун запрацював.

Після ремонту зчеплення автомобіль зміг рухатися. Хоча двигун перегрівався, машина подолала кілька кілометрів самостійно, що вразило багатьох автомобільних ентузіастів.

Дана Toyota Camry V20 оснащений 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 120 кінських сил, який працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою переда. Автомобіль славився своєю комфортом, надійність та невибагливістю, що підтверджує ця історія.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!