За 2 роки роботи система автофіксації порушень ПДР «виписала» понад 4,2 мільйона штрафів

Уже два роки в Україні працює система автоматичної фіксації порушень ПДР.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що вдалося досягти завдяки впровадженню цієї системи.

На його думку, автофіксація має безпосередній вплив на зниження рівня аварійності, зменшення тяжких наслідків ДТП та слугує превенцією щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху на вулично-дорожній мережі.

«Запуск системи у 2020 році дозволив зберегти життя та здоров’я наших громадян та зменшити ризик зазнати травм та матеріальних збитків», – повідомив він.

За два роки до системи фіксації було підключено 270 стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) та 4 рухомі пристрої контролю у спецавтомобілях «Фантом». Наразі, з урахуванням воєнного стану, відновлено роботу 128 стаціонарних технічних засобів.

За весь період функціонування системи поліцейськими винесено понад 4,2 мільйона постанов про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі, сплачено штрафів на суму понад 800 мільйонів гривень.

«У місцях, де понад рік функціонували камери автоматичної фіксації на території Києва та Київської області, майже на 65% знизилась кількість ДТП із загиблими та/або травмованими у порівнянні з середнім показником за минулі три», – підсумував О. Білошицький.

Нагадаємо, з 16 травня МВС відновило роботу камер фіксації порушень правил дорожнього руху у 20 містах України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!