З’явилися зображення нового потужного електрокара Tesla (фото)

Користувач мережі Reddit поділився світлинами нової потужної версії Model 3, яка отримає приставку Ludicrous (або Performance) до назви. Новий фотознімок демонструє, що електромобіль отримав наклейку з буквами EU на задньому бічному склі.

Подейкують, що новий електрокар можуть виробляти на заводі Tesla у Фрімонті, штат Каліфорнія, який нині поступово розширює виробництво модернізованої Model 3 Highland.

Як відомо, на даний момент Tesla випустила лише дві конфігурації Model 3 Highland, а саме задньопривідну версію та двомоторну повнопривідну версію з великим запасом ходу.

Мартін В’єча, директор зв’язків з інвесторами Tesla, підтвердив минулого місяця, що незабаром з’явиться потужна версія Model 3, після того як конфігурація вже була вказана в електронному каталозі запчастин Tesla (EPC) минулого року та в деяких європейських документах.

Раніше повідомлялось, що Tesla поставила клієнтам 1,81 млн електромобілів у 2023 році. Таким чином постачання електромобілів компанії зросло на 38%, а їх виробництво – на 35%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!