Японці представили електричну вантажівку із запасом ходу 200 км (фото)

Компанія Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation, що належить концерну Daimler, представила в Японії нове покоління електричної легкої вантажівки Fuso e-Canter.

Електрична новинка оснащена системою eAxle, а електродвигун інтегрований у задню вісь, забезпечуючи компактнішу конструкцію приводу. Ця структурна зміна дозволяє значно розширити асортимент продукції. Новий Fuso e-Canter включатиме понад 100 варіантів виконання.

Крім стандартної 7,5-тонної версії, новий автомобіль буде пропонуватися в класах від 4,25 до 8,55 тонн. Крім стандартної кабіни з’явиться і ширша. На вибір пропонуються і різні колісні бази: від 2500 мм до 4750 мм.

У новому поколінні e-Canter компанія Fuso представляє нову концепцію модульних елементів живлення. Автомобіль пропонується із трьома варіантами батарей залежно від колісної бази. Вантажівки, що оснащені однією батареєю номінальною ємністю 41,3 кВтг, мають запас ходу до 70 км на одній зарядці. Автомобілі із двома модулями таких батарей – до 140 км, а з трьома модулями – до 200 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!