Японський хімічний гігант також побудував електрокар

Японська хімічна компанія Asahi Kasei святкує своє століття і представляє концепт AKXY2. Він створений, щоб продемонструвати, як можуть виглядати майбутні електромобілі.

Відразу видно, що це не автомобіль у звичному значенні цього слова. За великим рахунком, це справжня вітальня на колесах . Причому доступ до салону здійснюється оригінальним способом. Для цього верхня скляна частина піднімається вертикально, після чого невеликі двері відкидаються вниз на кшталт корабельного трапу.

Екстер’єр відрізняється незвичайною світлотехнікою та аеродинамічними ковпаками коліс із прозорими вставками. До речі, шини S-SBR, на яких переміщується концепт, виготовлені з бутадієну на біологічній основі і мають низький опір коченню.

Але головна фішка AKXY2 – це футуристичний салон. Тут розташовуються два окремі сидіння Cubit, зроблені з переробленого сміття, невеликий дерев’яний столик та мінімалістичний інформаційний дисплей. Оскільки модель не має керма і педалей, можна припустити, що це безпілотник.

Asahi Kasei America Майк Франчі:

«AKXY2 демонструє наш досвід як постачальник компонентів і технологій. Компанія пройшла довгий шлях за останні сто років, і ми з нетерпінням чекаємо, коли цей внесок продовжить формувати автомобільну промисловість».

Строго кажучи, AKXY2 ніхто навіть не передбачає запускати в якесь серійне виробництво. Роль концепту зводиться до демонстрації технологій та обробки матеріалів, які можна в майбутньому замовити у Asahi Kasei.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co