Японська нафтова компанія буде виробляти електромобілі

Компактний електрокар Idemutsu буде коштувати від 9,5 тисячі доларів.

Японська нафтова компанія Idemitsu і виробник гоночних машин Tajima об’єдналися для виробництва компактних електромобілів, повідомляє Nikkei. Їх первісток вийде на ринок вже в цьому році і буде коштувати від одного мільйона ієн, що приблизно дорівнює 9,5 тисячам доларів.

Йдеться про дуже компактний автомобіль довжиною 2,5 і шириною 1,3 метра. Проте, салон машини розрахований на чотирьох дорослих осіб. Її кузовні панелі зроблені з пластика, за виготовлення якого як раз і відповідає Idemitsu.

Максимальна швидкість компактного електрокара становитиме лише 60 кілометрів на годину. Запас ходу не перевищує 100 кілометрів. Потужність двигуна і ємність літій-іонної тягової батареї не повідомляються. Крім прямого продажу, автомобіль буде також доступний в каршерінгу.

Нагадаємо, що в кінці минулого року уряд Японії прийняв рішення заборонити в країні продаж нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння з середини 2030-х років. Судячи з усього, вихід на ринок з електромобілем для Idemitsu стане початком повної перебудови бізнесу, в якому незабаром майже на залишиться місця для нафтопродуктів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asia.nikkei.com